Fitojn Bayern dhe Dortmund

0 0
Read Time:14 Second

Bayern Munchen ka arritur fitore kundër Hoffenhaim si mysafir me rezultat 0-2.

Golat për Bayern i shenuan Musiala dhe Choupo Moting.

Në anën tjetër Dortmund fitoi me rezultat të thellë 5-0 ndaj Stuttgart.

Bayern gjindet në vendin e dytë,kurse Dortmund në vendin e katërt.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %