AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fernandes i sjell Manchester United 3 pikë

0 0
Read Time:29 Second

Ka përfunduar ndeshja në mes të Southamptonit dhe Manchester United në kuadër të Premier League.

“Djajtë e Kuqë” kanë marrë një fitore të rëndësishme, duke triumfuar 0-1 në “St. Marry Stadium”.

Ishte Bruno Fernandes ai që shënoi për skuadrën e Erik ten Hag.

Ishte një pasim i Diogo Dallot që e gjeti të lirë portugezin i cili e çoi topin në fundin e rrjetës.

Cristiano Ronaldo u fut në pjesën e dytë të takimit.

Pas kësaj fitoreje, ish-kampionët anglezë i japin një impuls të ri ecurisë së tyre sezonale, duke lënë pas krizën sezonale. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=