AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fabian Ruiz sonte në PSG

0 0
Read Time:30 Second

Fabian Ruiz do të jetë përforcimi i radhës te skuadra e Paris Saint-Germain.

Kampionët e Ligue 1 do të kërkojnë triumfin në Champions League këtë edicion, dhe për të arritur këtë po bëjnë disa përforcime.

Lojtari i radhës që pritet t’i bashkohet parisienëve është mesfushori spanjoll, Fabian Ruiz.

Raportime të mediave italiane, përfshirë Fabrizio Romano, bëjnë të ditur se marrëveshja është arritur dhe mesfushori do të kryej sot testet mjekësore.

PSG do të paguajë 23 milionë euro për kartonin e lojtarit. Fabian do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare me PSG, me një pagë prej 5 milionë eurove për sezon. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=