AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Erzeni befason Tiranen

0 0
Read Time:23 Second

Erzeni ka befasuar Tiranën duke e mposhtur 0-1 në Elbasan Arena.

Ishte goli i vetëm i Kahrimanoviç me penallti në minutën e 16′ që i dhuroi fitoren skuadrës nga Shijaku.

Gjatë 45 minutave të dyta Tirana tentoi me çdo mënyrë të mundshme ta barazonte rezultatin por Xhixha dhe Hasani në një ditë “jo” nuk arritën të bënin asgjë.

Tirana ndan vendin e dytë pikërisht me Erzenin me nga 15 pikë, 4 diferencë nga Partizani kryesues.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=