AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Edhe Sampdoria mund të blihet nga Arabët

0 0
Read Time:29 Second

Një skuadër italiane mund të përfundojë nën pronësinë e miliarderëve të Katarit.

Emiri i Katarit, kreu i PSG, dëshiron të shtrijë aktivitetin e tij edhe në kampionatin elitar të futbollit italian.

Sipas raportimeve të ANSA, Sampdoria është në shënjestër të emirit të Katarit.

Skuadra e Sampdoria ka qenë solide viteve të fundit në Serie A dhe shihet si një pistë e mirë për investime.

Mbetet të shihet nëse emiri i Katarit mund ta finalizojë blerjen e tij.

Më parë, sheikët kishin tentuar blerjen e Inter e Fiorentina, por disa rregulla financiare kishin penguar procesin. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=