AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Edhe Robertson lëndohet,vazhdojn telashet për Klopp

0 0
Read Time:37 Second

Liverpool janë një prej skuadrave që po përballen me më së shumti lëndime aktualisht.

Trajneri i ‘Reds’, Jurgen Klopp ka dhënë disa komente lidhur me të rejat në skuadër, duke treguar për gjendjen e Naby Keita dhe Oxlade-Chamberlain.

Mes tjerash, Klopp foli edhe për Andrew Robertson, që duke se i është shtuar listës së shqetësimeve të gjermanit.

“Ai është i lënduar. Robbo nuk është 100 për qind”, ka thënë Klopp, transmeton lajmesportive.net.

“Ndodhi shumë vonë, minuta 93’, e ndjeu ditën tjetër. Ai do të jetë jashtë deri pas ndeshjeve të kombëtareve”, ka shtuar gjermani.

Me Robertson jashtë fushave, duket se Kostas Tsimikas do të ketë minutat maksimale ndaj Ajax. Greku startonte edhe ndaj Everton, kur Robertson u la në bankë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=