Edhe Modric lëndohet

0 0
Read Time:20 Second

Ndeshjet e shumta dhe mungesa e rotacionit të shpeshtë te Real Madridi, po fillon të shkaktojë “viktimat” e parë te “galaktikët”.

Pas Benzema e Valverde, Encelotti nesër nuk do të ketë në dispozicion ditën e nesërme ndaj Leipzig edhe Luka Modriç.

Real Madridi është një nga skuadrat që ka bërë më pak rotacion gjatë këtij fillim sezoni, me stolin e “galaktivë” që nuk është shumë i pasur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %