Edhe Kessie lëndohet

0 0
Read Time:23 Second

Barcelona duket sikur ka rënë pre e ‘magjisë së zezë’, prej kur nisi pauza e kombëtareve.

Skuadra e Barcelonës ka konfirmuar edhe një tjetër lëndim, pas ndeshjes së mbrëmshme ndaj Inter.

Franck Kessie është lojtari që i është shtuar listës së të lënduarve.

Lojtari i ekipit të par, Kessie, ka tendosje të muskulit në kofshën e djathtë.

Kessie do të jetë jashtë fushave të blerta dhe rikuperimi i tij do të diktojë rikthimin e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %