AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Edhe Chelsea pas Bellingham

0 0
Read Time:27 Second

Chelsea është gati t’i hyjë garës për të nënshkruar me yllin e Borussia Dortmundit, Jude Bellingham.

Blutë do të përballen me konkurrencë të fortë nga Manchester United, Liverpool dhe Real Madridi, për të siguruar shërbimet e mesfushorit anglez.

Bellingham është duke shkëlqyer me skuadrën gjermane, teksa së fundmi ai shënoi gol edhe ndaj Manchester Cityt, në Ligën e Kampionëve, transmeton lajmesportive.

Ai kaloi te Dortmundi nga Birminghami në verën e vitit 2020, për një shifër prej 25 milionë euro.

Anglezi për momentin në “Transfermarkt” ka vlerën 80 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=