E konfirmon Ancelotti

0 0
Read Time:20 Second

Tekniku i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka konfirmuar ditën e sotme se mesfushori brazilian Casemiro do të provojë një sfidë të re në karrierë.

Ancelotti: “Fola me Casemiron. Ai do të provojë një sfidë të re. Ne e kuptojmë vendimin e tij”.

Mesfushori ka fitusr gjithcka me Real Madridin dhe së bashku ke Kroos dhe Modric kanë përbërë nje nga mefushat më të mira në botë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %