Dzeko do të largohet nga Inter

0 0
Read Time:22 Second

Në fund të sezonit kontrata e Dzekos do të përfundojë dhe Interi duket i gatshëm të kthejë faqe.

Pavarësisht se janë të kënaqur me paraqitjet e boshnjakut, zikaltërit nuk kanë gjasa të vazhdojnë me rinovimin e një sulmuesi që do të mbushë 37 vjeç në mars.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, e ardhmja mund të jetë në MLS, ndoshta në Miami, të cilët mund ta konsiderojnë për të plotësuar vendin boshë të lënë nga Higuain.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %