AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dybala : Kisha nevojë për ndryshim

0 0
Read Time:40 Second

Dybala ka dhënë disa komente lidhur me kalimin e tij te Roma dhe vitet e fundit te Juventus.

Ylli argjentinas, Dybala vendosi t’i bashkohej Romës gjatë merkatos së verës, vendim ky që befasoi shumë njerëz.

28-vjeçari ka thënë se kalimi te Roma ishte një nevojë që ai ndjeu, pasi vitet e fundit te Juve ishin të vështira.

“Po, vitet e fundit te Juve nuk ishin të lehta, një ndryshim më bëri mirë”, ka thënë Dybala.

“Mourinho më telefonoi dhe në pak minuta vendosa. Ai dhe drejtorët më folën për projektin dhe dëshirën për të vazhduar fitoret sikur bënë vitin e kaluar”, shtoi tutje argjentinasi.

Dybala po synon të sigurojë ftesën për Kampionatin Botëror 2022, ku Argjentina synon trofeun. Gjasat janë të mëdha që lojtari të ftohet, nëse nuk pëson ndonjë lëndim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=