AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dybala do të luaj ndaj Inter

0 0
Read Time:33 Second

Roma ka marrë lajme të mira nga Paulo Dybala.

Ylli argjentinas, Paulo Dybala do të jetë gati të jap kontributin e tij në ndeshjen derbi ndaj Inter.

Gianluca Di Marzio ka bërë të ditur se Roma janë gati të mirëpresin rikthimin e Dybala, para ndeshjes së 1 tetorit, përcjell lajmi.net.

Lojtari pritet të jetë startues në atë ndeshje, ndonëse javëve të fundit nuk u aktivizua.

28-vjeçari nuk luajti ndaj Atalanta, pasi pësoi një lëndim në përgatitjet e fundit para ndeshjes.

Dybala ka shënuar tri gola dhe ka shtuar dy asistime në gjashtë ndeshje këtë edicion në Serie A. Ky sezon është i pari me fanellën e Romës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=