AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dy vjet më parë fitoi Kupën e Botës, tani do të luajë në Serie B

0 0
Read Time:32 Second

Skuadra nga Serie B, Reggina, është afër transferimit të mbrojtësit francez, Adil Rami.

Futbollisti francez me shumë përvojë ishte anëtar i Sochi në Rusi muajt e mëparshëm, por u largua nga kjo skuadër pa luajtur pa asnjë lojë të vetme.

Kampioni i botës në vitin 2018, megjithatë nuk do të mbetet pa klub për një kohë të gjatë.

Ai ka rënë dakord me ekipin Reggina dhe do të përpiqet të ndihmojë këtë skuadër në luftën për një vend që dërgon në Serie A.

Te Reggina, Remi nuk do të jetë i vetëm, pasi aty do të gjejë edhe ish shokun e skuadrës te Milan, Jeremy Menez.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=