AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dy ndeshje të Superligës

0 0
Read Time:27 Second

Sot luhen dy ndeshje në Superligën e Kosovës, në kuadër të javës së tetë.

Kryendeshja e ditës së sotme, do të jetë ballafaqimi i Gjilanit me Llapin.

“Skifterat” pas humbjes në derbin lokal ndaj Dritës, do të synojnë që të rikthehen te rezultatet pozitive, transmeton lajmesportive.

Në anën tjetër, Llapi e ka nisur sezonin e ri keq, pas në gjashtë ndeshje kanë grumbulluar pesë pikë.

Në ndeshjen tjetër, Malisheva pret liderin aktual, Dritën, që është në formë të mirë në ndeshjet e fundit, dhe akoma pa humbje. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=