AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dumfries : Synimi im është Inter

0 0
Read Time:29 Second

Holandezi Denzel Dumfries, u transferua tek Interi për të zëvendësuar Achraf Hakimin, i cili u largua drejt PSG-së dy sezone më parë.

Dumfries edhe pse nuk ka arritur nivelin e Hakimit, këtë sezon është një titullar për Inzaghin dhe për momentin Interi nuk ka më të mirë se ai krah.

Paraqitjet pozitive të njëpasnjëshme kanë rritur interesimin e disa klubeve të mëdha, por Dumfries është shprehur së fundmi se synimi i tij është Interi.

“Interesi (nga klubet e mëdha) sigurisht që më kënaq, por synimi im është Interi,” u shreh Denzel Dumfries për De Telegraf.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=