Drita fiton ndaj Trepçës

0 0
Read Time:17 Second

Ka përfunduar ndeshja në mes të Dritës dhe Trepçës 89’.

Gjilanasit kanë fituar me rezultat 3-0 ndaj mitrovicasve.

Për Dritën shënuan Jashari, Krasniqi dhe Tahiri.

Për Trepçën 89′ golin e nderit e shënoi Muja në minutat e fundit shtesë.

Falë kësaj fitoreje, Drita vijon të jetë në vendin e parë në ligë me 24 pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %