AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Drenica fiton,Trepca mbetet baraz

0 0
Read Time:38 Second

Kanë përfunduar ndeshjet e parapara sot në kuadër të xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës në futboll.

Drenica ka fituar me rezultat 1-2 ndaj Dukagjinit, ndërsa ndeshja tjetër në mes të Trepçës 89 dhe Ferizajt është mbyllur baras, 1-1.

Në ndeshjen e luajtur në Klinë, skuadra nga Skënderaj shënoi dy herë me anë të Bintsouka A. (12′) dhe Vojvoda A. (37’), ndërsa krejt çka bënë vendasit ishte goli i Otto John në minutën e për ngushtim të rezultatit.

Në anën tjetër, Ferizaj dhe Trepça ’89 kanë barazuar 1 me 1. Skuadra e Morinës kaloi në avantazh me rezultat 0 me 1.

Drilon Sadiku e shënoi golin në minutën e 81-të. Megjithatë, mitrovicasit nuk u dorëzuan dhe e barazuan rezultatin në fund të ndeshjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=