Drenica bëhet me ulëse

0 0
Read Time:38 Second

Drenica ka njoftuar se kanë vendosur ulëset në pjesën e tribunës lindore.

Këtë e ka bërë të ditur klubi nga Drenica me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

“Tribuna lindore tashmë ka marrë pamje edhe me të bukur, nga vendosja e ulësve në këtë pjesë. Iniciativen për këtë intervenim dhe vendosje të ulëseve e mori zv. presidenti i klubit, Dr. Çaush Dobra së bashku me koleget e tij, Dr. Bastri Durmishi, Dr. Ragip Durmishi dhe Dr. Gezim Ramadani, e të cilën iniciativë e mbeshteti edhe presidentja e klubit, Mihane Kodra – Bekteshi”, thuhet në njoftim.

“Falenderim i jashtëzakonshëm për stafin e klubit të cilët kanë bërë një punë të madhe për vendosjen e ulësëve dhe kanë bërë këtë ndryshim për një kohë kaq të shkurtër”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %