AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Douglas vazhdon ende me Aston Villan

0 0
Read Time:29 Second

Douglas Luiz do vazhdojë të jetë lojtar i Aston Villas.

Aston Villa ka bërë një deklaratë zyrtare për të njoftuar se objektivi i Arsenalit, Douglas Luiz, ka vazhduar kontratën e tij me klubin.

24 vjeçi, iu bashkua Villa nga Man City në verën e vitit 2019 dhe ishte subjekt i ofertave të shumta nga ‘Topçinjtë’ në fund të afatit kalimtar të verës.

Reprezentuesi brazilian thuhet se ka vendosur një kontratë trevjeçare në Villa Park deri në vitin 2026.

Pas zyrtarizimit Luiz u shpreh i lumtur.

“Jam shumë i lumtur, e dua këtë ekip”, tha braziliani.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=