Dortmund sonte kundër Hoffenheim

0 0
Read Time:20 Second

Dortmundi dhe Hoffenheimi do t’i masin forcat sot në kuadër të xhiros së pestë të Bundesligas.

Ndeshja do të fillojë në orën 20:30 dhe luhet në “Signal Iduna Park”.

“Verdhezinjtë” do të synojnë trepikëshin në mënyrë që të mos mbesin prapa në garën për podium.

Të dyja skuadrat kanë pikë të barabarta, andaj një fitore eventuale e Dortmund do ta fuste në top4.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %