AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dortmund refuzon Ronaldon

0 0
Read Time:25 Second

Cristiano Ronaldo do të donte të provonte fanellën e Borussia-s dhe të shtonte Bundesligën në listën e ligave ku luajti. Megjithatë, klubi gjerman refuzoi të nënshkruajnë me yllin portugez.

Gazeta gjermane Bild në faqet e saj zbulon arsyet kryesore të refuzimit të Borussias nga shërbimet e Ronaldos.

Së pari, nënshkrimi i Ronaldos do të hidhte në erë listën e pagave të klubit të Dortmundit. Së dyti, nuk duan të ndërhyjnë në ecurinë e 17-vjeçarit Yussouf Mukoko duke blerë një tjetër qendërsulmues.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=