AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dortmund cakton çmimin për anglezin

0 0
Read Time:27 Second

Dortmundi tashmë e ka caktuar çmimin për lojtarin Jude Bellingham.

Sipas The Athletic, kush është i interesuar për shërbimet e anglezit duhet të paguajë hiç më pak se 150 milionë euro.

Të paktën kjo është shifra që thuhet se “verdhezinjtë” e kanë caktuar për lojtarin.

19-vjeçari e ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha, përfshirë këtu Liverpoolin, Manchester Cityn dhe Real Madridin.

Mbetet të shihet se cila nga këto ekipe do të dalë triumfuese në këtë garë, me Dortmundin që vështirë se do të mund ta ndalë atë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=