AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Donnaruma : Kishim nevojë për këtë fitore

0 0
Read Time:45 Second

Gianluigi Donnarumma është shprehur shumë i lumtur me suksesin e Italisë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kombëtarja italiane e mbylli garën në pozitën e parë në grupin e saj në Ligën A, duke lënë prapa Hungarinë, Gjermaninë e Anglinë.

Sipas portierit Donnarumma, ‘Azzurri’ kishin nevojë për një triumf të tillë dhe një entuziazëm të tillë.

“Ne kishim nevojë të sillnim pak entuziazëm, edhe pse asgjë s’mund të shërojë plagën e hapur nga mungesa në Kupën e Botës”, ka thënë Donnarumma për ‘RAI Sport’.

“Ishte e rëndësishme të rimbusheshim, për të gjithë Italinë dhe për ata që besojnë te ne. Ne e nisëm grupin mirë me dy fitore, tani arritëm në ‘Final Four’ dhe do të provojmë ta fitojmë të gjithën”, shtoi italiani.

Italia e mbylli grupin me 11 pikë në gjashtë ndeshje, duke lënë prapa Hungarinë me 10 pikë, Gjermaninë me 7 dhe Anglinë me tri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=