AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Diaz : Jam shumë i lumtur në Milan

0 0
Read Time:34 Second

Brahim Diaz ka folur në lidhje me të ardhmen e tij.

Ditëve të fundi është duke u raportuar që Real Madridi kërkon rikthimin e spanjollit në ekip.

Sipas medieve në Spanjë, ‘Mbretërit’ e shohin atë si të denjë për t`u kthyer në Madrid.

Së fundmi është vetë lojtari që ka folur për të ardhmen e tij, duke u shpreh i lumtur te Milani.

“Jam shumë i lumtur këtu me AC Milan dhe po bëj çmos për ta ndihmuar këtë ekip”, u shpreh ai për ‘Sky Sport’.

Milan do të vendosë për opsionin e blerjes prej 22 milionë euro në fund të sezonit. Real Madrid ka klauzolë kthimi rreth 27 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=