AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Di Maria mungon ndaj PSG

0 0
Read Time:28 Second

Missimiliano Allegri ka marrë një lajm aspak pozitiv në prag të ndeshjes me PSG në Champions League, takim që është i vlefshëm për fazën e grupeve dhe do të luhet ditën e nesërme në orë 21:00.

Ish-i i madh i kësaj sfide, Angel Di Maria është dëmtuar dhe nuk do të mund të luajë ndaj parizienëve, me argjentinasin që doli i dëmtuar në ndeshjen ndaj Fiorentinës.

Për këtë përballje Di Maria nuk do të jetë as i grumbulluar, pasi Allegri në vend të tij do të marrë më vete Kostic.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=