AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Di Maria lëndohet sërish

0 0
Read Time:15 Second

Angel Di Maria është lënduar sërish dhe pritet të mungojë së paku 20 ditë.

Argjentinasi pësoi një dëmtim muskulor në ndeshjen ndaj Maccabi Haifas.

Ky dëmtim nuk pritet ta lërë jashtë Kampionatit Botëror lojtarin.

Di Maria ka pasur shumë lëndime kohëve të fundit, të cilat ia pamundësuan paraqitjen në shumë ndeshje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=