AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Detajet për UCL

0 0
Read Time:26 Second

Faza e grupeve të Ligës së Kampionëve fillon në muajin shtator derisa jemi në pritje të kompletimit të të gjitha vazove nga ndeshjet kualifikuese.

Shorti për këtë fazë do të hidhet në Stamboll më 25 gusht, ndërsa ndeshjet e para të fazës së grupeve do të luhen më 6 dhe 7 shtator.

Ndeshjet e fundit të fazës së grupeve do të luhen më 1 dhe 2 nëntor, tre javë para fillimit të Kupës së Botës, ndërsa faza e eliminimit do të nisë më 14 shkurt.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=