AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dështon transferi i Munier në Barcelone

0 0
Read Time:20 Second

Ka dështuar tentativa e Barcelonës për lojtarin e Borussia Dortmundit, Thomas Meunier.

Katalunasit synuan që ta marrin lojtarin në fund të kësaj merkatoje, mirëpo nuk u arrit marrëveshja për pagën dhe shumën e transferimit.

Lojtari luan si mbrojtës i krahut të majtë, pozitë kjo ende e pakompletuar te “blaugranat”.

Gjithsesi, tashmë do të kërkohet një alternativë tjetër, pasi negociatat në mes të palëve duket se kanë dështuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=