AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dështon marrëveshja, nuk ka transferim të Aubameyang te Chelsea

0 0
Read Time:18 Second

Edhe pse janë prej një kohe të gjatë në bisedime dhe së fundmi u duk se u arrit një marrëveshje me klubeve, Aubameyang mbetet në Barcelonë.

Chelsea dhe Barcelona kanë dështuar të finalizojnë me sukses operacionin.

Në takimin e fundit Barcelona kërkoi 30 milion euro për ta lënë të lirë gabonezin, ndërsa Chelsea tentoi të ulë pazain dhe kjo rrënoi gjithçka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=