AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Dështojn Chelsea e Juve

0 0
Read Time:37 Second
The trophy is placed on display for the photographers before the soccer Champions League draw in Istanbul, Turkey, Thursday, Aug. 26, 2021. (AP Photo/Emrah Gurel)

Kanë përfunduar ndeshjet e mbrëmjes së sotme në Ligën e Kampionëve.

Manchester City ka triumfuar me rezultat 2 me 1 ndaj Borussia Dortmund, shkruan GazetaBlic Sport.

Rezultati u përmbys në “Etihad Stadium”, Reus shënoi për avantazhin e ‘milionerëve’, por Stones dhe Haaland e rikthyen rezultatin në të mirë të skuadrës së Guardiolas.

Chelsea nuk mori më shumë se një barazim që vlen shumë pak ndaj Salzburg, me rezultatin përfundimtar që ishte 1 me 1

PSG fitoi 1 me 3 ndaj Maccabi Haifa, kurse Juventus u mposht nga Benfica 1 me 2 dhe bëri një hap shumë të gabuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=