Depay nuk transferohet në Juve

0 0
Read Time:21 Second

Ka dështuar 100% marrëveshja në mes të Juventusit dhe Memphis Depay.

Javë më parë, thuajse palët thuajse u dakorduan, por paga e lojtarit bëri që të ndryshohet mendje.

Holandezi tashmë është duke e kërkuar një alternativë tjetër për vijim të karrierës.

Marrëveshja e Rabiot me Man United u rrëzua ndryshoi planet e Juventusit – pasi ata vendosën të përdorin buxhetin e tyre për të vazhduar me Milik dhe Paredes. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %