AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Depay : Do të qëndroj në Barça

0 0
Read Time:22 Second

Memphis Depay ka mbyllur të gjitha spekulimet.

Ylli holandez, Memphis Depay ka heshtur të gjitha spekulimet me një reagim në ‘Twitter’.

Lojtari ka bërë të ditur se do të qëndrojë te Barca dhe se është i fokusuar.

“Kam vendosur të qëndroj te Barca”, ka thënë Depay.

“Plotësisht i përkushtuar për të kontribuuar në suksesin sportiv të klubit”, shtoi ai.

Depay lidhej me një kalim të mundshëm te Chelsea në minutat e fundit të merkatos.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=