AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

De Jong : Gjithmon dëshiroja Barçën

0 0
Read Time:26 Second

Frenkie De Jong ka thënë se asnjëherë nuk ka pasur dyshime në lidhje me qëndrimin e tij te Barcelona.

Në një intervistë të dhënë së fundi, mesfushori holandez u shpreh se gjërat kanë ecur përgjithësisht gjatë kësaj kohe në “Camp Nou”.

“Gjithmonë kam dashur të qëndroj te Barcelona këtë verë… dhe kjo është arsyeja pse kam qëndruar gjithmonë i qetë gjatë verës”, tha fillimisht ai.

“Klubi ka idetë e tij dhe unë kam idenë time, ndonjëherë kemi mospajtime, por gjërat shkuan mirë”, përfundoi ai. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=