AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Data e Ora për El Clasicon

0 0
Read Time:24 Second

Më 16 tetor, me fillim nga ora 16:15 do të zhvillohet ‘El Clasico’.

Real Madridi do të jenë nikoqir të Barcelonës, për ndeshjen e parë të sezonit të ri në ‘Bernabeu’.

Sot është konfirmuar data dhe ora e saktë për ndeshjen më të shikuar të vitit ‘El Clasicon’.

Real Madridi do mirëpres në tempullin e tyre Barçën më 16 tetor, me fillim nga ora 16:15.

Duke parë formën e mirë të dy skuadrave, pritet të zhvillohet një super ndeshje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=