Daniel Olmo tek Barça?

0 0
Read Time:30 Second

Barcelona do shkojë për Dani Olmo në afatin kalimtar të janarit.

Sipas ‘Fichajes’, Barça po kërkon të nënshkruajë lojtarin e RB Leipzig, Dani Olmo për të përforcuar forcon e tyre sulmuese në janar.

Olmo thuhet se favorizohet nga trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, dhe aktualisht nuk është i kënaqur me përfshirjen e tij në lojërat e RB Leipzig, prandaj ai mund të rishqyrtojë të ardhmen e tij.

Sipas raportit, Barcelona shpreson që koha e Olmos në akademinë e tyre të jetë e mjaftueshme për t’i dhënë atyre një avantazh ndaj klubeve të tjera që përpiqen ta nënshkruajnë atë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=