Daja rinovon kontratën

0 0
Read Time:18 Second

Ilir Daja e ka rinovuar kontratën me Ballkanin.

Lajmin e bëri të ditur vetë klubi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Kontrata e re është dyvjeçare dhe e mban teknikun deri në vitin 2024.

Daja, me në krye te suharekasit, arriti një sukses historik, duke e çuar për herë të parë ekipin në fazë të grupeve në garat ndërkombëtare. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %