AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Daja : Jam i kënaqur me fitoren

0 0
Read Time:28 Second

Ballkani e ka fituar derbin me rezultat 0:1 kundër Prishtinës në “Fadil Vokrri”.

Pas ndeshjes është prononcuar trajneri i Ballkanit Ilir Daja.

Daja tha se Ballkani e meritoi fitoren sonte.

“Pritej një ndeshje e vështirë sepse u takuan dy ekipe të rëndësishme, Ballkani, që po përfaqëson Kosovën me sukses në arenën ndërkombëtare dhe Prishtina me traditë. Sonte nuk kishte humbje, në fund fitoi futbolli. Djemtë e merituan fitoren sepse u angazhuan. Kjo fitore shkon për ekipin. Djemtë kanë një karakter te jashtëzakonshëm. Jam i kënaqur që drejtoj një grup të tillë” – tha Daja.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=