AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Curva Nord nuk do të jenë prezent ndaj Juventus

0 0
Read Time:37 Second

“Curva Nord”, tifozeria ultras e Interit, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se nuk do të jenë në ndeshjen jashtë fushe në Torino kundër Juventusit.

“Curva Nord, e bën të ditur paraprakisht se nuk do të marrë pjesë në ndeshjen si mysafir në Torino për sfidën Juventus-Inter më 6 nëntor. Arsyet janë të njohura dhe të zakonshmet që lidhen me mënyrën dhe çmimet e shitjes së biletave në sektorin e mysafirëve”, shkruan grupimi i tifozëve.

Kujtojmë se edhe herën e fundit ata e braktisën këtë sfidë pasi biletat për tifozët e Curva Nord ishin të shtrejnta dhe nëse do të donin të paguanin çmimin e arsyeshëm, duhet të shpalleshin si tifozë të Juventus dhe të qëndronin në të njëjtin sektor me ta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=