Cuadrado mund të largohet

0 0
Read Time:25 Second

Anësori i Juventusit, Juan Cuadrado mund të largohet nga ‘Allianz Stadium’.

Cuadrado ka kontratë me ‘Zonjën e Vjetër’ deri në vitin 2023 dhe nuk pritet të vazhdojë me tej te gjiganti i Serie A.

Por, sipas raportimit të ‘AS’, kolumbiani nuk do ndryshojë ligën, pasi mendon transferimin te ekipi i Milanos, Interi.

Këtë edicion anësori ka zhvilluar shtatë paraqitje, por nuk ka arritur të lë gjurmë me gola apo me asistime.

Mbetet të shihet nëse do ndodh një lëvizje e tij drejt Interit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %