AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

CR7 mund të startoj ndaj Cityt

0 0
Read Time:25 Second

Sipas gazetës britanike Telegraph, Cristiano Ronaldo mund të startojë në derbin e Manchesterit.

Kjo do ishte hera e parë që Ronaldo starton ndeshjen që prej shtatë javësh kur e bëri ndaj Brentfordit.

Ronaldo mund të jetë opsioni i vetëm i Ten Hag pasi Martial dhe Rashford janë në dyshim për ndeshjen e së dielës.

Portugezi ka startuar vetëm një në 8 ndeshje me Manchesterin në Premierligë, kurse në Europa League ka startuar dy herë ku edhe ka shënuar gol ndaj Sheriffit në Moldavi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=