Conte : Jam i lumtur tek Tottenham

0 0
Read Time:25 Second

Antonio Conte e ka hedhur poshtë mundësinë e marrjes së drejtimit të Juventusit.

Trajneri italian, që po e menaxhon aktualisht Tottenhamin, thotë se është mosrespektuese që të përflitet për ndonjë ekip tjetër, teksa është i përkushtuar te londinezët.

“Është mungesë respekti për trajnerin që punon në Juventus dhe për mua që punoj në Tottenham. Sapo e kemi nisur sezonin”, tha ndër të tjera ai.

“Jam i lumtur dhe po shijoj kohën time me Tottenhamin, pronarin dhe Paraticin. Nuk shoh asnjë problem”, përfundoi Conte. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %