AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Cmimet e biletave Llapi-Prishtina

0 0
Read Time:33 Second

Njëra nga ndeshjet më interesante të xhiros së katër në Superligën e Kosovës në futboll do të zhvillohet sot me fillim nga ora 17:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, aty ku do të ballafaqohen Llapi dhe Prishtina.

Në faqen zyrtare të Llapit tashmë janë publikuar edhe çmimet e biletave për të parë këtë ndeshje nga tribunat e stadiumit.

Çmimet e biletave janë si në vijim:

Sektori i Perëndimit: 3 Euro

Sektori Veri dhe Jug: 2 Euro

Në tri ndeshjet e para, Llapi ka dy barazime dhe një fitore, kurse Prishtina ka zhvilluar dy ndeshje dhe ka regjistruar një fitore dhe një barazim nën urdhrat e trajnerit Ismet Munishi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=