AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

City në shënjestër Leaon

0 0
Read Time:31 Second

Manchester City janë gati të ‘vjedhin’ yllin e Milan, Rafael Leao.

Leao, anësori më i mirë në kampionatin elitar të futbollit italian, mund të largohet nga Milan gjatë verës tjetër.

Portugezi ka përfunduar në radarin e Manchester City dhe sipas raportimeve të fundit, anglezët mund të bëjnë një lëvizje për të.

‘Manchester Evening News’ raporton se ‘Citizens’ janë gati të fusin shumë para në lojë për kartonin e lojtarit.

23-vjeçari është në fundin e kontratës së tij me Milan. ‘Rossoneri’ e kanë prioritet rinovimin me të, por duhet t’i përmirësojnë pagën.

Mbetet të shihet se cili do të jetë fati i Leao.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=