AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

City i vazhdon kontratën Silves

0 0
Read Time:26 Second

Manchester City nuk duan largimin e Bernardo Silvas nga ekipi.

Sipas ‘Daily Star’, Bernardo Silva i është ofruar një kontratë e re nga Manchester City.

Ai mbetet një pjesë kyçe e planeve të Pep Guardiola dhe klubi pritet t`i ofrojnë kushte të reja me kampionët e Premier Ligës.

Mesfushori portugez është lidhur shumë me Barcelonën këtë verë, por drejtuesit e ‘’Citizens’ e duan në ‘Etihad’.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi final i Bernardo Silvas, lidhur me të ardhmen e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=