AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

City fiton,me supergolin e De Bruyne

0 0
Read Time:25 Second

Manchester City ka arritur të fitojë ndaj Leicester, në shtëpinë e këtyre të fundit me rezultatin minimal 0-1.

Autori i golit të vetëm ishte mesfushori belg, De Bruyne me një perlë të jashtëzakonshme.

Në minutën e 49-të, City fiton një goditje të lirë nga një distancë e konsiderueshme dhe pranë topit afrohet belgu. Klasi, përvoja, eksperienca dhe teknika që ai ka, nuk e la në baltë pasi me një goditje si në videolojra, ai e dërgoi topin mjeshtërisht në rrjetë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=