AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Christensen pritet të mungoj 3 javë

0 0
Read Time:35 Second

Tjetër lojtar i është shtuar listës së lëndimeve te Barcelona.

Qendërmbrojtësi danez, Andreas Christensen është shtuar në listën e telasheve të Xavi Hernandez.

Christensen ishte startues mbrëmë ndaj Inter, por e la fushën para kohe, si pasojë e një lëndimi të pësuar.

Raportime të ‘AS’ bëjnë të ditur se Christensen mund të jetë jashtë fushave për rreth tri javë.

Christensen është qendërmbrojtësi i tretë që shtohet në listën e lëndimeve, pas Jules Kounde dhe Ronald Araujo.

Po ashtu, Frenkie de Jong dhe Memphis Depay vazhdojnë të jenë të lënduar, sikur edhe Hector Bellerin.

Mbetet të shihet se çfarë alternativa do të përdorë Xavi Hernandez për qendrën e mbrojtjes, ose nëse do t’i besojë veteranit Gerard Pique.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=