AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chiesa pritet të startoj në fundjavë

0 0
Read Time:31 Second


“Calciomercato” ka raportuar të hënën se Chiesa pritet të luajë për Juventusin në ndeshjen kundër Empolit, që zhvillohet këtë fundjavë në Torino.

Mësohet se Chiesa është rikuperuar plotësisht nga lëndimi që e mbajti për nëntë muaj jashtë fushës. Ai ka kohë që ka filluar stërvitjet me pjesën tjetër të ekipit dhe ditëve në vijim do të luajë në një miqësore për ta konfirmuar rikthimin e tij të plotë.

24-vjeçari ishte njëri prej lojtarëve kryesorë te Juventusi dhe në Serie A përpara se të lëndohet dhe për “Zonjën e Vjetër” do të jetë një armë shtesë për repartin e sulmit në këtë sezon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=