AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chiesa pritet të rikthehët

0 0
Read Time:31 Second

Anësori i Juventusit, Federico Chiesa pritet që së shpejti të rikthehet në fushë,.

Sipas ‘Sky Sports Italia’, Chiesa pothuajse është rikuperuar nga operimi i gjurit dhe pritet së shpejti të kthehet në aksion për Juventusin, transmeton lajmesportive.

24-vjeçari ka pësuar një lëndim të rëndë në janar të këtij viti duke e përfunduar para kohës sezonin e shkuar.

Mediumet italiane njoftojnë së ai brenda pak javësh do të bashkohet me pjesën tjetër të ekipit.

Thuhet se ai po planifikon të kthehet në fushë në fillim të nëntorit, në mënyrë që të jetë plotësisht i gatshëm për të luajtur për pjesën e dytë të sezonit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=