AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Chiellini dhe Demiral të gatshëm për lojë

0 0
Read Time:30 Second

Mbrojtësit e Juventusit, Giorgio Chiellini dhe Merih Demiral, janë rikuperuar nga lëndimet dhe janë stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës gjatë ditës së hënë.

Zonja e Vjetër luan kundër Dynamo Kievit të mërkurën në Ligën e Kampionëve, ndërsa tashmë e ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare.

Të dy lojtarët kanë pasur probleme muskulore, ndërsa gjatë ditës së sotme (e martë), pas stërvitjes, trajneri Andrea Pirlo do të dalë në konferencë për shtyp.

Juventusi vjen pas një barazimi në Serie A kundër Beneventos (1-1), ndërsa ka mbetur gjashtë pikë prapa liderit Milan. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=